PARTICIPANTS

By admin

1. GER 277 – Lutz Halfen / Stephanie Tauchert
2. SLO 1 – Rok Volk / Marko Volk
3. GER 381 – Norbert Riffeler / Gudrun Korsmeier-Riffeler
4. NED 1464 – Martijn Garnier / Jade Garnier
5. NED 1156 – Theo Remmerswaal / Heike den Blaauwen
6. GER 362 – Heiko Riffeler / Claudia Riffeler-Lörcks
7. GER 364 – Michael Korsmeier / Katharina Korsmeier
8. GER 288 – Nils Kuhlmann / Daniel Kossack
9. LUX 1 – Frank Budde / Yasmine Freigang
10. GER 374 – Harald Kossack / Leonie Höer
11. ITA 3819 - Sante Marino / Daria Marino
12. JPN 1560 – Genki Yamaguchi / Hiroaki Tanaka
13. JPN 1631 – Yukiue Yuki / Takuya Ueoka
14. GER 368 -  Matthias Riffeler / Sebastian Lier
15. GER 279 -  Christina Kossack / Meike Baumgart
16. GER 388 – Daniel Krause / Simone Kramer
17. GER xxx -  Susanne Kiel / Sandra Volkmann
18. GER 379 – Tobias Wissen / Jan Kiel
19. GER 407 – Thorsten Willemsen / Barbara Grubenbecher
20. GER 337 – Guido Gärtner / Annalena Lausch
21. BEL 265 -  Sarah De Canniere / Jeroen Royer
22. GER 347 – Olaf Rüthing / Justus Rüthing
23. NED 775 -  Bert Wolff / Sophia Wolff
24. GER 430 – Uwe Rüthing / Wolfgang Dupal
25. GER 273 – Jan-Philipp Dupal / Jonas Höer
26. NED 1419 – Hylke Sasse / Jori Vermeij
27. BEL 282 – Bart van den Hondel / Oscar Rojas Tronche
28. GER 359 – Peter Lakshmanan / Janna Riffeler
29. USA 1 – Paul Hemker / Kazuhisa Saito
30. GER 391 – Mathis Drießen / Florian Wissen
31. NED 1341 – Guido Sol / Kristina Gründken
32. GER 341 – Bernd Hater / Felix Redepenning
33. GER 352 – Manfred Bury / Ellis Marie Bury
34. GER 375 – Erwin Salwik / Markus Scholz
35. GER 361 – Peter Wanders / Robin Drießen
36. GER 371 – Andreas Stillecke / Sören Stillecke
37. GER 332 – Andre Baumert / Brigitte Baumert
38. GER 364 – Jonas Jathe / Lars Eversmeyer
39. GER 377 – Stephan Richtermeier / Nils Richtermeier
40. GER 435 – Nils Rüthing / Denis Tscherneck
41. NED 961 – Rolf de Jong / Hugo de Jong
42. NED 1476 – Bas Veenman / Pieter Veenman
43. BEL 281 – Johan Verheyen / Daniels Dominica
44. GER 261 - Gregor Müller / Sabrina Gebl
45. GER 376 – Jan Wanders / Juul Wigma
46. SLO 17 – Boštjan Rupnik / Matej Kušar
47. GER 363 - Christoph Kuhlmann / -
48. ITA 2635 – Franco Lacqua / -
49. BEL 278 - Lieselotte Verheyen / Wouter Verheyen
50. GER 321 – John Abert /  Eileen Abert
51. NED 1159 – Matthias Leyssens / Janne den Blaauwen
52. NED 1199 – Jelle den Blaauwen / Dieuwertje den Blaauwen
53. ITA 3124 - Magdalena Zabrzewska / Gianluigi Corbellari
54. GER 372 -  Fabian Rossbacher / Lutz Pickenhahn
55. SLO 15 -  Mitja Nemec /  Jerneja Škof
56. NED 1470 -  Martijn Aarts /  Hidde Veeneman
57. SLO 10 -  Valter Strancar /  Marko Kete